Entries

Entries (i.e. have paid) per 31st August 2016:

Thursday 8th September:
17.00-18.45: (A) Musicality (Level 2-5), Pembe & Mustafa (hotel)
1. Beste & Jon Magne
2. Mona N & Roy
3. Gülşen & Mehmet
4. Arife & Nurettin
5. Meryem & İlker
6. Irene & Can
7. Gunn & Ümit

Friday 9th september:
17.00-18.45: (B) Beginner class I – Pembe & Mustafa (school)
1. Gülşen & Mehmet
2. Eva & Arnulf
3. Kirsti & Tor-Ørjan
4. Inga & Bjørn Arild
5. Inger & Olga
6. Beste & Can

17.00-18.45: (C) Connection and dynamics 1 (Level 2-5) – Bryndis&Hany (hotel)
1. Günnur & Jon Magne
2. Solfrid & Johannes
3.  Gunn & Trond
4. Irene & Carl Henning
5. Mona N & Roy
6. Kristin Marie & Svein Ove
7. Astrid & Kemal V
8. Kjersti & Kemal S
9.              & Ümit
10. Vigdis & Ingvald
11. Anne & Fred Ola
12. Åse & Elling
13. Inger & Olga

18.30-20.30: (D) Orchestra workshop – Mustafa (School)
1. Ingebjørg

Saturday 10th September:
10.00 – 11.45: (E) Beginner class II – Pembe & Mustafa (school)
1. Gülşen & Mehmet
2. Eva & Arnulf
3. Kirsti & Tor-Ørjan
4. Inga & Bjørn Arild
5. Inger & Olga
6. Linda & Matias
7. Beste & Can

10.00 – 11.45: (F) Connection and dynamics 2 (Level 2-5) – Bryndis & Hany (hotel)
1. Solfrid & Johannes
2. Janice & Håvard
3. Günnur & Jon Magne
4. Irene & Carl Henning
5. Kristin Marie & Svein Ove
6. Mona N & Roy
7. Hilde & Kemal V
8. Kjersti & Kemal S
9. Åse & Elling
10. Vigdis & Ingvald
11. Anne & Fred Ola
12. Gunn & Ümit
Waiting list:
1. Inger & Olga

12.00 – 13.45: (G) Milonga basic- (Level 2-5) Pembe & Mustafa (school)
1. Birgitte & Jon Magne
2. Janice & Håvard
3. Kristin Marie & Svein Ove
4. Inger & Olga
5. Meryem & İlker
6. Mona N & Ümit
7. Kjersti & Can
8. Vigdis & Ingvald
9. Anne & Fred Ola
10. Mona A & Kjell Frode
11. Bergny & Henning
12. Åse & Elling

12.00 – 13.45: (H) Tango Nuevo 1 (Level 4-5) – Bryndis & Hany (hotel)
1. Solfrid & Johannes
2. Irene & Carl Henning
3. Torunn & Otto
4. Astrid & Trond
5. Els & Bjørn
6. Günnur & Roy
7. Emine & Salih
8. Hildegunn & Erlend
9. Hilde & Jan
10. Gunn & Staffan

15.00 – 17.00: (I) Orchestra workshop – Mustafa (School)
1. Ingebjørg

16.00 – 17.45: (J) Tango Nuevo 2 (Level 3-5) – Bryndis & Hany (hotel)
1. Solfrid & Johannes
2. Janice & Håvard
3. Irene & Carl Henning
4. Hilde & Roy
5. Torunn & Otto
6. Els & Bjørn
7. Mona N & Jan
8. Gunn & Staffan
9. Emine & Salih

Sunday 11th September
10.00 – 11.45: (K) Beginner class III – Pembe & Mustafa (school)
1. Gülşen & Mehmet
2. Eva & Arnulf
3. Kirsti & Tor-Ørjan
4. Inga & Bjørn Arild
5. Beste & Can

10.00 – 11.45: (L) Vals. Rhythmical variations (Level 2-5) – Bryndis & Hany (hotel)
1. Solfrid & Johannes
2. Janice & Håvard
3. Günnur & Jon Magne
4. Irene & Carl Henning
5. Hilde & Roy
6. Emine & Salih
7. Meryem & İlker
8. Kjersti & Kemal S
9. Åse & Elling
10. Mona N & Ümit
11. Anne & Fred Ola
12. Gunn & Kemal V
Waiting list:
1. Olga & Trond

12.00 – 13.45: (M) Review of all workshops (Level 2-5) – Bryndis & Hany (hotel)
1. Solfrid & Johannes
2. Janice & Håvard
3. Irene & Carl Henning
4. Emine & Salih
5. Kjersti & Kemal S
6. Gunn & Roy
7. Åse & Elling

12.00 – 13.45: (N) Milonga fun (Level 4-5) – Mustafa&Pembe (school)
1. Birgitte & Jon Magne
2. Kristin Marie & Svein Ove
3. Hilde & Kemal V.
4. Olga & Ingvald
5. Torunn & Otto
6. Mona N & Trond
7. Mona A & Kjell Frode
8. Meryem & Ilker
9.       & Matias

Other participants:
1. Rune
2. Hanife
3. Halide
4. Rolf
5. Ruth
6. Astrid
7. Susana
8. Debbie

Walk to Løkjelsvatn 12th-13th September (Remember to bring bedlinen!)
Car 1: Håvard, Janice, Salih, Emine
Car 2: Birgitte, Kemal S.
Car 3: Mona N., Hanife, Kemal V., Meryem, Fetine
Car 4: Irene, Gunn, Ilker, Mehmet, Mustafa S.
Car 5: Kjersti (JMs car), Gülsen, Günnur, Serda, Seren